CARRAWAY امنیت پاریس آمریکا فرانسه

CARRAWAY: امنیت پاریس آمریکا فرانسه انتخابات دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری بین الملل

گت بلاگز اخبار بین الملل پیونگ‌یانگ ژاپن را به توطئه جهت حمله مجدد به شبه‌جزیره کره متهم کرد

کره‌شمالی با انتقاد از دولت توکیو، نخست‌وزیر ژاپن و همکاران “مرتجع” آن را به “مقدمه‌چینی جهت حمله مجدد به شبه جزیره کره” متهم کرد. پیونگ‌یانگ همچنین مانورهای در

پیونگ‌یانگ ژاپن را به توطئه جهت حمله مجدد به شبه‌جزیره کره متهم کرد

پیونگ یانگ ژاپن را به توطئه جهت حمله مجدد به شبه جزیره کره متهم کرد

عبارات مهم : جزیره

کره شمالی با انتقاد از دولت توکیو، نخست وزیر ژاپن و همکاران “مرتجع” آن را به “مقدمه چینی جهت حمله مجدد به شبه جزیره کره” متهم کرد. پیونگ یانگ همچنین مانورهای دریایی آمریکا با کره جنوبی را تمرینی جهت جنگ دانست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری راشا تودی، پیونگ یانگ در تصویر العمل به پیروزی شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن در انتخابات پارلمانی زودهنگام در اظهاراتی که خبرگزاری کی سی ان ای آن را منتشر کرد، مدعی شد که این اقدام تلاشی جهت احیای امپریالیسم اوایل قرن بیستم ژاپن است.

پیونگ‌یانگ ژاپن را به توطئه جهت حمله مجدد به شبه‌جزیره کره متهم کرد

در این بیانیه آمده است: آنچه ژاپن مرتجع در ارتباط عامدانه اقدامشان در انحلال مجلس سفلی پارلمان با جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره شمالی) به دنبال آن هست، رسیدن به جاه طلبی ماندن در قدرت و آماده کردن مقدمات حمله مجدد به شبه جزیره کره به منظور تحقق رویای دیرینه “فضای کامیابی در آسیای شرقی بزرگ” است.

کره‌شمالی با انتقاد از دولت توکیو، نخست‌وزیر ژاپن و همکاران “مرتجع” آن را به “مقدمه‌چینی جهت حمله مجدد به شبه جزیره کره” متهم کرد. پیونگ‌یانگ همچنین مانورهای در

در این بیانیه همچنین از ژاپن جهت استقبال از پایگاه های ارتش آمریکا، تسهیل فعالیت نظامی آمریکا در این منطقه و نیز عدم جبران جرایم گذشته اش انتقاد شد. کره شمالی همچنین ترساندن کرد: اکنون بسیار براق مشخص شده است است که تمام تلاش ژاپن در جهت آماده سازی حمله مجدد در مرحله نهایی با کمک آمریکاست و جمهوری دموکراتیک خلق کره این حق را دارد که تدابیر تلافی جویانه ای جهت دفاع از خود در نظر بگیرد.

کره شمالی همچنین تاکید کرد مانورهای دریایی آمریکا و کره جنوبی تمرینی جهت جنگ هست. ناو هواپیمابر آمریکایی یک هفته رزمایش دریایی یکسان با کشتی های جنگی سئول را تکمیل کرده هست. کره شمالی مدعی شد که این تمرین ها مقدمه چینی جهت جنگ است و ترساندن کرد ناو یواس اس رونالد ریگان را که رهبری نیروهای ضرب دریایی آمریکا را بر عهده داشت، غرق کند. این رزمایش ها در نزدیکی شبه جزیره کره در آستانه سفر دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا به آسیا جهت دیدار با متحدانش در این منطقه صورت گرفت.

واژه های کلیدی: جزیره | آمریکا | دریایی | آمریکایی | کره شمالی | کره شمالی | پیونگ یانگ | ارتش آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs